Kurumsal

Kurumsal

ANTİMON?

Antimon; İlk etapta 2000 yılında Özbekistan’ın Taşkent ilinde PPR, PVC, Boru, Ek Parçalar üretimini yapmak için kurulduk. Kurulduğu andan itibaren sürekli ileri görüşlülük ve sosyal yaşam stabilizasyonu göz önünde bulundurularak yeni ticari iş planları oluşturduk. Oluşturduğumuz iş planları ile üretimin yanında ihracat ve ithalat hizmetlerini bünyemize kattık.

Bunun ile birlikte ürettiğimiz ürünler ve ithal ettiğimiz ürünler ile birlikte Orta Asya ve Afrika pazarlarına giriş yaptık. Orta Asya ve Afrika pazarlarında sergilediğimiz müşteri memnuniyeti politikası ile ticari ağımızı hiç olmadığı kadar ilerlettik. Üretim alanında yeni nesil teknolojilerden faydalanarak ekonomik, kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerin olabilirliği noktasında hiç olmadığı kadar yol kat ettik. 22 yıllık tecrübemizle müşteri memnuniyeti üzerine çalışma prensiplerimiz her geçen an daha da verimli hale geliyor.

Odak noktamızı pozitif bir ticari alan üzerine yoğunlaştırarak ilham kaynağı oluşturacak bir algıyı var edebilmekten geçiyor.

TÜM GÖZLERİMİZ SİZDE;

Sizlerin de ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak daha inovatif çözümler üretilmesini istiyorsanız bizimle iletişim sayfasından iletişim kurabilirsiniz. Antimon bünyesinde bulunan uzman kadro ile sizlere en verimli hizmeti sağlamak önceliğimiz. Kuracağınız iletişim ile sizin ihtiyaçlarınızı eksiksiz oluşturacak olan ekibimiz sizlerin temin etmek istediği ürünü/ürünleri size tedarik edebilir. Ya da yeni bir ürünün üretimi noktasında AR-GE alanımızla iletişime geçerek aklınızdaki yahut hayalinizdeki ürünü tasarlamak üretmek ve ihraç etmek noktasında size destek olabilir.

HERŞEY SİZİN KONTROLÜNÜZDE;

Temin etmek istediğiniz ürünleri veya yeniden oluşturmak istediğiniz ürünlerin takibini yapmak artık çok kolay. İlgili ekibimizle mesai saatleri içerisinde ürünlerin takibini yapabilir. Ya da almak istediğiniz hizmet ile ilgili aklınıza takılan her soruyu cevaplayabiliriz. Arzu ettiğiniz hizmet veya ürün ile ilgili tedarik zincirini günümüzdeki teknolojilere uyarlanarak sizlerin kontrolüne verilecektir. Ürünlerinizin anlık olarak hangi konumda olduğunu ne kadar sürede teslim edileceğini, teslim eden birimle anlık görüşme veya sonradan gerçekleşen aksilikler sonucunda yeniden planlanması gibi durumları kontrol edebileceksiniz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için müşteri merkeziyet sistemine odaklanarak çalışıyoruz, gelişiyoruz ve ilerliyoruz.